DJ Wars//4.kapitola

12. dubna 2012 v 19:58 | Lady WeroniQue ♥ |  DJ Wars
Hlásím se vám :D Dneska jsem měla v plánu napsat něco o tom včerejšku ale tak nějak jsem nestíhala a moc nestíhám ani teď takže asi až zítra, ale dneska se mi docela chce psát pokráčka, takže se možná můžete těšit :)
***
Takže....podle toho co zatím píšete se vám tahle FFka docela líbí xD Tak snad vás tehle díl nesklame a budete číst dál :)

Do háje co to má znamenat? Pořád se na mě culí jako pako. Na jeho přeslazené ahoj jsem jenom mávla rukou. Koukla jsem na Mol, zadržovala výbuch smíchu. Naznačila jsem jí ať jde se mnou na záchod, nebo prostě někam kde by nás ten...Zayn? Nemohl slyšet.
"Co to do prdele je?!" vyjekla jsem když jsem zapluli dovnitř
"Hele tak to fakt nevím, třeba se bude chtít zkamarádit, a nebo se bojí, že to sám nezvládne, nebo já nevím" smála se Molly
"Ale já tam nejdu" řekla jsem a dala jsem si ruce do pasu
"Ale jdeš" řekla a táhla mě za ruku zpátky do sálu
"Fredko!" zasmála jsem se. S Mol jsem se domluvila, že si to půjdu trošku nachystat a když bude pauza sejdem se u baru. O ni jsem mít strach nemusela, za chvilku mi bude představovat toho nejůžasnějšího kluka na světě, pokud to počítám dobře, tak to bude už dvacátej osmej. Nechala jsem Mol a její velmy křehké vztahy a vyšla vstířct peklu...jménem celej večer vedle toho pakoně. Došla jsem za pulty, zrovna tam s něčím šodal. Jenom jsem zakroutila očima a začala si to tam taky trochu chystat. Za chvíli jsem na sobě ucítila jeho pohled. Asi prvních pět minut jsem si toho moc nevšímala ale pak už mi to přišlo....ehm...divný? úchylný?
"Ehm...promiň, ale mohl bys přestat zírat?" otočila jsem se na něj. Doufala jsem, že třeba sklopí pohled a půjde si zase dělat ,,jeho práci" ale místo toho na mě čuměl jako péro pořád.
"A proč? Je to zakázaný?" řekl drze. Tak dělá si ze mě prdel? Otočila jsem se a pokoušela se něco udělat, ale prostě to nešlo když na mě čuměl!
"Nech toho" otočila jsem se na něj znova
"Já si můžu dělat co chci" pokrčil rameny a neustále na mě koukal.
"Mám ti jednu fláknout?" nadzvedla jsem obočí
"Haha, to bys neudělala" řekl ještě drzeji než předtím. To už jsem ale nevydržela a ruku jsem po něm rozpřáhla. Byl však rychlejší, mou letíci ruku chytil do té své a přitáhl si mě úplně k němu. Chvíli jsem se mu koukala do očí, tak pět vteřin, pak jsem koukla za něj, Mol tam zrovna mluvila s nějakým klukem, byla asi nervózní protože na něj vylila pití, nevydržela jsem to a vyprskla jsem smíchy. Jo! Omylem Zaynovi do...obličeje....
Každopádně, aspoň mě pustil a já se smála dál. Akorád že už nevím jestli víc Mol, která se tomu klukovi snažila vyčistit košili a nebo Zaynovi co si protíral oči od mích...slin....
"Proč?" zeptal se když skončil s protíráním a vykřikováním různých sprostých slov
"Proč co?" smála jsem se pořád
"Dobře, snesl bych, že mi chceš dát facku...ale abys na mě flusala, to už je moc. Nemusíš tak moc dávat na jevo, že se ti líbím"
"Cože?? Ty že se mi líbíš? Si upad ne?" co si o sobě ten namyšlený blbeček vůbec myslí?
"Ale notak" řekl a udělal krok ke mě. Chtěla jsem ho zastavit předtím co se chystal udělat, ale opět byl rychlejší než já.
  • POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
  • Jistota čtení=pod pět komentářů není pokračování...
Jak se ti líbil díl?
Co Zayn udělal?
Těšíš se na pokračování?
 


Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 12. dubna 2012 v 20:34 | Reagovat

Líbíl moc!!;))*
Pusa?? :D Nevim..:D
Joo!.:D;)

'Fredko!'..to mě dostalo!..:DD A to vyprsknutí..:DD

A konečně jsi nenapsala žádnou sebekritiku...super, protože prostě píšeš dobře!:))* Už aby byl další díl!!:D)

2 Natuška Natuška | 13. dubna 2012 v 14:20 | Reagovat

Úžasný díl, ale ta Fredka byla fakt za moc =D
Nevím :(
Jasně :)

3 Dadusha Dulce Dadusha Dulce | Web | 15. dubna 2012 v 18:11 | Reagovat

1. Rehocem sa tu ako... ako :D
2. Pusa? :D Nie... ale bolo by to fajn :D
3. Už naň idem :D

4 Isa Isa | Web | 15. dubna 2012 v 20:43 | Reagovat

D-O-K-O-N-A-L-O-S-T!
Políbil jí, aspoň doufám. :D
Jak na bonbony. :D

Tohle byl ten nejlepší díl. Doufám, že se políbí. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.