Determinate//Prolog

3. dubna 2012 v 18:22 | Lady WeroniQue ♥ |  Determinate

Izzie vypráví

,,Holky přemejšlejte, do soutěže zbývají dva týdny a my nemáme píseň!" řekla Ricky, moje nejlepší kámoška. Holka, kterou napadlo, že budeme kapela. Já, Ricky, Misy, Lili a Dee. Jmenujeme se Turn Up a za dva týdny nás čeká první soutěž, tedy soutěž jako taková, pár vystoupení jsme už tady v okolí měli. A já? Jmenuju se Izzie a stejně jako mím kámoškám je mi osmnáct. Svoje dlouhé, kudrnaté blond vlasy a modré oči jsou to jediné co mám na sobě ráda. Jinak se řadím, mezi naprosto průměrné, až podprůměrné lidi. Ricky mi za to často nadává(to je hodně často :D)
,,Mě nic nenapadá" řekla Misy, osoba, která má snad nejkudrnatější vlasy, jaké jsem kdy viděla...Udělat si trvalou by bylo hodně zbytečné...
,,A co třeba Hot 'n Cold od Katy Perry, tím nemůžeme nic zkazit" navrhla Lili, ta má zase úplně rovné blonďaté vlasy, které vás na dálku praští do očí. Já nejsem úplně blonďatá jako ona, jsem spíš popelavá blondýna(tomu názvu se s holkama často smějeme). A když už jsem začala popisovat, povím vám o všech. Ricky? Černovlasá holka, hodně od rány, vždycky se bojím, že když ji někdo naštvě, tomu dotyčnému ubalí jednu do ksichtu. A Dee? Ta má ve svých vlasech změtě barev. Původně byli asi hnědé, pak se obarvila na blonďato, to se jí nelíbilo tak šla na červeno, to se nepovedlo a byla z toho růžová, a tak to doladila ještě několika barevnými pruhy, např. sedmi modrými. Ne! Nedělám si prdel! :D Ani jedna jsem neměli postavu modelek, ale zas tak špatné to s námi nebylo, prostě normální holky. Ale teď zpět k příběhu.
Seděly jsme na sedačce u Dee doma a pořád jsme nemohly přijít na vhodnou píseň, ale v tom jsme z pokoje Deeiny mladší sestry uslyšeli nějakou chytlavou melodii, tak jsme se zvedli a šly tam. Když jsme otevřely dveře, Cary(tak se jmenuje) seděla u počítače a koukala na nějaké video, kde po pódiu chodila blondýna, za ní byl vidět nějaký zrzaví kluk a nějaký další lidi.
,,Cary, co to je?" zeptala se jí Dee
,,Lemonade Mouth" odpověděla ale neodtrhla pohled od obrazovky.
,,Tak se jmenuje ta písnička?" vyprskla Misy
,,Ne, ta písnička se jmenuje Determinate" zakroutila očima Cary, jak můžeme bejt tak blbí?! :D S holkama jsem se na sebe podívali, přemluvily jsme Cary aby nám písničku pustila celou. Když skončila s holkama jsme se na sebe podívaly, vypadá to, že je rozhodnuto. Odebraly jsme se do Deeina pokoje, a na internetu hledali karaoke aby jsme si to mohly jen tak na nečisto vyzkoušet a rozdělit si sloky. Zatím to vypadalo dost slibně. Řekly jsme si, že už si dneska dáme pauzu. Pomale jsme se začali loučit.
,,Počkejte" řekla najednou Ricky ,,Není náhodou už na internetu kdo všechno s náma bude soutěžit? V těch papírech co jsme vyplňovali bylo napsaný, že to do týdne bude na stránkách" řekla
,,Kouknem se" prohlásila Dee a už otevírala webové stránky pořadu, do kterého jsme se přihlásily. A ano! Bylo to tam!
,,Ladyes ty znám, nic moc. Pak Here We Are, to jsou saláti-" hodnotila Dee jména když je četla, ale pak se zasekla.
,,Co je?" zeptala jsem se
,,Nic jenom je tady skupina, kterou neznám" řekla a ukázala prstem na jméno
,,One Direction? Kdo to je" řekla Ricky
 


Komentáře

1 Isa Isa | Web | 5. dubna 2012 v 19:26 | Reagovat

Prej Here We Are, to jsou saláti- :DDD Ježiš, tak to mě pobavilo. :D Skvělý začátek, jdu si přečíst další. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.