Determinate//6.kapitola

3. dubna 2012 v 18:33 | Lady WeroniQue ♥ |  Determinate

Misy vypráví

Ani nevíte, jakou to dá námahu každý den trénovat na tu soutěž. A teď navíc nejen zpěv, ale i tanec. Díky bohu za Jessie, Liliinu sestřenici, která nám s její kámoškou Lucy pomáhá vymýšlet choreografii. Lucy s Jessie nám navrhly několik písniček, bylo mezi nimi i LMFAO-Sexy and I know it, ale do toho mě nikdo nedostane. Nakonec jsme se rozhodly pro Danza Kuduro, byla to chytlavá melodie, a všem se líbila. Holky hned začaly vymýšlet chorošku. Zatím co se pokoušely něco splácat, my přemýšleli, co budeme zpívat.
,,Tak jo. Začněte přemýšlet. Až někoho něco napadne, prostě mluvte" řekla Dee
,,Co třeba Barbie girl?" začala se smát Lili. Holky jenom protočili panenky a pokračovaly v přemýšlení. Dlouhou dobu bylo ticho.
,,Mám to!" řekla najednou Izzie. Všichni jsme se na ní. Byla jsem zvědavá co vymyslela.
Izzie vypráví

Pleska jsem sebou na postel. Byla jsem unavená ale byla šťastná. Choreografii máme skoro hotovou, píseň co budeme zpívat vybranou, a navíc jsem se seznámila s Niallem. Je super, rozumím si s ním. Asi vás zajímá co teda budeme zpívat...Napadlo mě že od Kelly Clarkson What Doesn't Kill You, protože se mi ta písnička líbí a myslím, že by nám seděla. Holky ji znaly a souhlasili. Párkrát jsme si písničku pustili, a pak si rozdělili sloky. Taky nám Lucy s Jessie oznámili, že už choreografii skoro vymysleli, tak nám ji ukazovaly. No...koukala jsem na to jako spadlá z višně. Některé ty pohyby, jsem vážně myslela, že neudělám. Hned nás začali učit aspoň začátek. A světe div se! Zvládám to! A to docela dobře. Ale unavená z toho jsem stejně. Zašla jsem do koupelny a napustila si vanu. U toho jsem přemýšlela, co asi teď dělá Niall...těším se až ho v neděli uvidím.

Dee vypráví

,,Ahoj rodino, jsem doma!" zakřičela jsem, když jsem přišla domů.
,,Ahoj ségra" houkla na mě Cary od televize. Sakra dělá ta holka vůbec něco jiného než sedí u komplu a nebo u bedny?! Šla jsem do pokoje, a hned zapla notebook. Na youtube jsem našla tu písničku co na ni budeme tancovat a ještě si opakovala to, co nás dneska ty dvě holky učili. Sice jsem byla unavená, a možná jsem ujetá, ale mě to prostě bavilo a ještě jsem si to chtěla vyzkoušet. Máme tam dokonce i několik street dancovejch prvků, ale podle holek jenom jednoduchých aby jsme to zvládaly. Zrovna jsem se na jeden ten jednoduchej chystala ale nějak jsem špatně šlápla a místo na nohách skončila na zadku. Myslela jsem, že to nic není, ale asi jsem se spletla, protože když jsem se pokoušela zvednout, nešlo to. No do prdele!

Ricky vypráví

Unavená jsem sedla k počítači a zapla facebook, Lily a Misy byli online, zbytek naší party ne. Najela jsem na naši skupinu a klikla na společnej chat.
M: Taky jste tak utahaný?
L: Jako prase! :D
Musela jsem se rozhovoru těch dvou zasmát a odepsala jsem jim, že já taky. Holky rozjeli žhavou debatu o tom co budou mít na sobě, do čehož jsem se moc nezapojovala, tak jsem se koukla kdo je ještě online. A hele! Zayn! Chtěla jsem mu napsat ale tak nějak to udělal dřív něž já.
Z: Ahoj :)*
R: Ahojky
Z: Jak se těšíš na neděli?
R: Nevím jestli se víc těším a nebo jsem nervózní...
Z: Taky jsem docela nervózní, ale těším se...na tebe :)
Usmála jsem se. Nikdy jsem si žádný kluk takhle nelíbil.
R: Taky se na tebe těším :))
Z: Nevydržím to...! Nesejdeme se třeba zítra? :)
Wow! On mě zve na rande? Nemohla jsem tomu uvěřit. Tohle musím napsat Izzie. Vyťukala jsem SMSku a odeslala ji. Mobil mi zachvíli zavybroval. Ale SMSka nebyla od Izzie.

Lili vypráví

Zrovna jsem se rozhodovala jestli Harryho požádat o přátelství a nebo ne. Už jsem byla skoro rozhodnutá, že ano, ale zavybroval mi mobil.
MAM NECO S NOHOU, MAMKA ME VEZE DO NEMOCNICE, PRIJEDTE ZA MNOU...DEE
Cože??? Má něco s nohou?! Co těch budeme dělat. Začala jsem panikařit, omylem jsem stiskla myš, takže se moje žádost odelala. Hm, jsem zvědavá jestli ji příjme. Ale na to jsem teď nemyslela. Volala mi Ricky.
,,Halo" zvedla jsem to
,,Lili? Přiša ti taky ta smska? S holkama už jsem mluvila, jedeme do nemocnice! Sraz U Víly za deset minut" řekla a položila to. U Víly je jedna restaurace kde si s holkama dáváme srazy. Je to tak zhruba stejně daleko od našich domů. Čapla jsem bundu, obula boty a rozběhla se za holkama.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.