Determinate//5.kapitola

3. dubna 2012 v 18:31 | Lady WeroniQue ♥ |  Determinate

Lili vypráví

Docela se divím, že se to podíum pod námi nepropadá. S holkama skáčeme, křičíme a brečíme štěstím. Právě nám oznámili, že postupují obě dvě skupiny. Ani si nedokážete představit, jaká je to radost! Porotci nás chvíli s úsměvem pozorovali, ale pak se nás snažili trošku uklidit.
,,Takže dami a pánove" chopil se slova jeden z porotců ,,V příštím kole vás čeká nejenom zpěv, ale taky tanec. Výběr písní necháme na vás. Takže běžte trénovat a uvidíme se za týden" dořekl a usmál se. Seběhly jsme schody. Byly jsme tak štastní, všichni. Jak my tak i One Direction. Teď nám bylo jedno, že jsme konkurenti. Objímali jsme se všichni navzájem. Vím, že jsem jednou obejmula toho s kšandama, blonďáka až jsem nakonec skončila v náručí i tomu hárošovi. Podíval se na mě tázavím pohledem, já jenom pokčila rameny a radovala se dál.

Ricky vypráví

Když nám oznámili, že postupují obě dvě skupiny, byla jsme štěstím bez sebe, stejně jako zbytek skupiny. Když jsme sešli z pódia, nastala hromadná objímačka. Říkám hromadná, protože to nebylo jenom naše objetí, ale v té radosti se k nám připojili i One Direction. Měli taky hroznou radost. Obejmula jsem se s tím kudrnáčem, byl od něčeho lepkaví, ale to jsem neřešila. Pak jsem se od něj odtrhla a hledala Zayna, netrvalo to moc dlouho.
,,Jupí" skočila jsem mu okolo krku jako nějaké malé dítě. On se zasmál a taky mě obejmul. Už jsem se od něj neodtrhla. Byl to nádhernej pocit...

Misy vypráví

Deset šťastných lidí tu skákalo jako paviáni. Bylo to super. Našla jsem Louise a objala ho.
,,Zajímaví, že na mě nic neprskáš" zasmála jsem se
,,Není mrkev no. Ale hned bych si nějakou dal" smál se také.
,,Tak pro nějakou skočíme" nabídla jsem
,,Fakt?" usmál se. Kývla jsem. Takže, postupujeme do dalšího kola a já jdu se super klukem shánět mrkev. Lepší to být nemůže... :D

Lili vypráví

Koukla jsem se okolo sebe. Misy zrovna někam šla s tím klukem s kšandama. Ricky se objímala s jedním z těch kluků, Dee se smála něčemu co jí vykládal kluk v košili, myslím, že Liam a Izzie si povídala s blonďákem...Bylo to docela legrační jak jsme byli všichni popárovaní.
,,Jak, že se vlastně jmenuješ" otočila jsem se. Za mnou stál ten kudrnáč. Musela jsem uznat, že byl hezký.
,,Lili" řekla jsem a usmála se ,,Promiň za to, že jsem tě polila"
,,Dvakrát" zasmál se
,,No bože" protočila jsem oči ,,A jak se jmenuješ ty?"
,,Harry" usmál se na mě. Jé! On má ďolíčky :D Musela jsem se začít smát.
,,Čemu se směješ?" zeptal se nechápavě. Jenom jsem zakroutila hlavou, ať to neřeší.

Ricky vypráví

Ještě asi deset minut jsme se tam radovali, ale pak jsme se pomale loučili.
,,Ahoj Ricky" řekl Zayn a obejmul mě
,,Pa" řekla jsem a zamávala mu. Byla jsem smutná, ale vyměnili jsme si čísla, takže... :)
,,Holky pojďte sem" svolala nás Dee a začala mluvit.
,,Takže holky, postoupili jsme a to je neskutečně skvělí, ale musíme si vybrat dvě písničky a navíc na jednu vymyslet choreografii. Máme na to jenom týden. Takže práce začíná teď"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.