Determinate//4.kapitola

3. dubna 2012 v 18:29 | Lady WeroniQue ♥ |  Determinate

Mezitím z pohledu Misy

Moje břicho se dožadovalo nějakého jídla. Omrkla jsem co mají na švédském stole. Oběvila jsem zeleninové saláty, teda ony to saláty nebyli, spíš jste si ten salát museli sami vyrobit...Našla jsem okurku, rajčata, papriku a hele mrkev. Už jsem pro ni natahovala ale někdo mi ji vyfoukl přímo před nosem. Do háje co si to ti lidi dovolujou, vzít mi mrkev?!"
,,Promiň ale já si tu mrkev-" začala jsem mluvit ale ten někdo mi skočil do řeči.
,,Máš smůlu" řekl a dal si mrkev do pusy ,,Moje mrkev" zamumlal s plnou pusou a přitom mě poprskal. No...mrkev jsem sice měla ráda, ale aby ji na mě někdo prskal, to nemuselo být...
,,Ehm. Nemusíš na mě prskat" řekla jsem a utřela si tvář hřbetem ruky
,,Promiň" polk a podal mi ruku ,,Jsem Louis, a ty?"
,,Misy" podala jsem mu ruku ,,Asi máš slabost pro mrkve-" zase mě nenechal domluvit
,, A pro holuby" řekl a uchechtl se. Pro holubi? Co to je za člověka? (:D) Nebudu vám nic namlouvat, chtěla jsem to zjistit.
,,Pro holuby?" zeptala jsem se. Louis jenom pokrčil rameny.
,,No už budu muset jít" řekla jsem protože vyhlášení mělo být každou chvilku.
,,Rád jsem tě poznal" řekl a usmál se
,,Já tebe taky, ale doufám, že mě příště zase nepoprskáš" zasmála jsem se
,,Příště?" podíval se na mě s úsměvem. Tentokrát jsem pokčila rameny já.
,,Hodně štěstí" řekla jsem mu nakonec a šla směr-vyhlášení.

Z pohledu Izzie

Konečně jsem je všechny zase našla. Misy přišla s miskou nějaké zelniny a poťouchlím úsměvem, Lili s výbuchem smíchu, pořád opakovala něco jako zmoklá splípka nebo co, Dee se smála Lili, a Ricky měla taky úsměv od ucha k uchu. Co se to s nimi proboha stalo?!
,,Ricky, kde jsi byla?! Nemohla jsem tě najít?" otočila jsem se na ni
,,Ale nikde" mávla rukou a pořád se usmívala
,,A co vy ostaní?" podívala jsem se na zbytek.
,,Já byla venku na lavičce a-" začala Lili ale Dee ji přerušila výbuchem smíchu.
,,Holky co se venku zase stalo?" zeptala se Misy, která zrovna přežvykovala něco zeleného. Holky to nestihli doříct protože už jsme měli jít všichni na pódium a dozvědět se výsledky.
Ještě než jsme vešli dovnitř jsem se zastavila a řekla: ,,Holky, i když nepostoupíme, nic se mezi náma nezmění! Budou další soutěže, a my to můžeme dokázat. Takže kdyby tohle nevyšlo, my to nevzdáme! Jsme odhodlaný" dořekla jsem a udělaly jsme poslední skupinový obětí před výsledkama. Odhodlané...jako slova naší písničky. Sedí to na nás.
Vyšli jsme schůdky a už jsem se mačkali mezi ostátními skupinamy. Sólisti a sólistky měli vyhlašování už za sebou.
,,Rádi vás tu všechny pohromadě vidíme" začal porotce ,,A aby to bylo napínavější, budeme postupně odvolávat skupiny až do těch co byli nejlepší" řekl a šibalsky se usmál. Modlila jsem se aby nás nepřečetl jako první. Bože ať jsme aspoň předposlední, hlavně ať nejsme poslední.
Přání se splnilo. Jako první poslali domů Ladies. Bylo mi těch holek líto, všech sedm členek se rozbrečelo. Ach jo. Ale byla jsem ráda, že jsme nevypadly my. Postupně odvolávali další skupiny. Až zbyli jenom tři. A mezi nimi jsme byli i my! A One Direction, a ještě jedna skupina. Která ale taky hned potom šla domů. Už jsme tam stáli jenom my a oni.
,,Tak..." začala porotkyně ,,Zbyli nám tu dvě nejlepší skupiny, ale my můžeme vybrat jenom jednu..." odmlčela se a koukla na porotce vedle ní. Vedle mě stála Misy a z druhé strany Ricky, oběma jsem stiskla ruce. Pokud jsem byla před vystoupením nervózní teď asi dostanu infarkt...!
Porotkyni vystřídal druhý porotce: ,,Obě dvě skupiny podaly neuvěřítelné výkony a my se nemohli rozhodnout koho poslat dál, a proto pro vás máme malé překvapení..."
 


Komentáře

1 Jáá Jáá | Web | 3. dubna 2012 v 18:38 | Reagovat

Ahoj, máš moc moc moc pěknej blog... jeden z nejhezčích co sem kdy vyděla. Vím, že asi reklamy nesnášíš a hned je smažeš... ale i tak bych tě chtěla moc moc poprosit, jestli by si nechtěla kouknout na můj blog něco okomentnout a hlásnout. předem dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.