Determinate//3.kapitola

3. dubna 2012 v 18:28 | Lady WeroniQue ♥ |  Determinate

Z pohledu Izzie

Do vyhlášení zbývala čtvrt hodina. Vůbec jsem netušila jak to dopadne. Postoupit může jen jedna skupina, a ti One Direction zpívali vážně dobře. Vybrali si Viva la Vida a já za celou píseň nemohla spustit oči z toho blonďáka. Zpíval skvěle. S holkama sedíme v nějaké jídelně.
,,Já si jdu pro pití" Lili opět nezklamala.
,,Mě bolí břicho, potřebuju si do něčeho kousnout" řekla Misy a šla ke švédskému stolu pro nějaké jídlo. Ricky se taky zvedala. Určitě jde zase kouřit. Zvedla jsem se a šla za ní. Vím kam měla namířeno.

Z pohledu Ricky

Vím, chtěla jsem přestat, ale bylo mi tak strašně, že jsem prostě jednu cigaretu potřebovala. Motala se mi hlava, a navíc ta nervozita... Vyšla jsem ven a zašla za roh, za kterým jsem byla i ráno. Ale teď tam nestál kluk, na kterého jsem tady ráno narazila. Teď tu nebyl nikdo. Hlava se mi motala pořád, opřela jsem se o zeď a vytáhla si jednu cigaretu z krabičky. Najedou mi někdo poklepal na rameno. Lekla jsem se, až mi cígo vypadlo z ruky.
,,Lekla ses" zvedla jsem hlavu a uviděla vysmátou tvář
,,Blbečku" bouchla jsem ho do ramena a odkopla spadenou cigaretu.
,,Ráno jsi mi neřekla, že umíš rapovat" prohlídl si mě
,,Jsi konkurence Zayne" usmála jsem se.
,,No a?" usmál se. Měl ten nejhezčí úsměv, jaký jsem kdy viděla. Už ráno, mě tím naprosto dostal. Totiž, aby jste tomu rozuměli, před vystoupením jsem hledala místo, kde bych si mohla jednu zapálit, prostě jenom na nervy, a potkala tu jeho. Neměl zapalovač (:D) Nevím proč, ale dali jsme se do řeči. Asi vím co by na to řekly holky, kdyby věděli, že se bavím s jedním z našich konkurentů, ale když se na mě podívá a usměje se, je mi to v celku jedno.
Ještě chvíli jsme tam jen tak stáli a povídali si. Ale za chvíli jsme šli dovnitř, vyhlášení se blížilo.

Mezitím z pohledu Lili

Šla jsem ven a nesla jsem si svoje pití. Chtěla jsem se nadýchat čerstvého vzduchu. Sedla jsem si na nějakou lavičku. A hádejte kdo se tam oběvil?!
,,No né! Zase ty?" řekl, zaksichtil se a sedl si. Vedle mě!
,,No né! Zase tady ten idiot" řekla jsem jedovatým tónem a pořád se dívala před sebe.
,,Idiot? Já na tebe nevilil pití!" zvýšil hlas a stoupl si
,,Kvůli tobě jsem přišla o SVOJE pití" taky jsem zvýšila hlas ale pořád zůstala sedět.
,,Vlastně se docela dívím, že jsem tě neviděla. Takovejch květáku jako seš ty na světě moc není" pokračovala jsem.
,,A co ty tvoje reflexní vlasy?! Na ty potřebuješ sluneční brejle" řekl s klidem. Tak moje vlasy teda nikdo urážet nebude! Stoupla jsem si a udělala něco, čeho jsem později trochu litovala ale zase ten pohled stál za to. Když se moje coca-cola rozpskla na jeho obličej musela jsem se zasmát.
,,Teď vypadáš jako zmoklá slípka" zasmála jsem se. Všimla jsem si, že k nám přichází Dee.
,,Lili co to vyvádíš?" ptala se mě se smíchem.
,,Ale nic" usmála jsem se. Ještě se koukla na toho hároše a šla s Dee dovnitř. Je nejvyšší čas, vyhlášení je za pět minut.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.