Determinate//1.kapitola

3. dubna 2012 v 18:24 | Lady WeroniQue ♥ |  Determinate

Izzie vypráví

Ty dva týdny utekli hrozně rychle, ani jsem se nenadála, a byl den před soutěží. S holkama jsme byly připravené. Každý den jsme pilně trénovali písničku Determinate, a musely uznat, že nám šla. Dávaly jsme do toho všechno! Každý den byl těžkej trénink. Nebyl čas na zjišťování informací o soupěřích. Jenom jsme zjistili, že těch One Direction je pět, a prý jsou vážně dobrý. Právě jsme s holkami na poslední zkoušce.
Nezávidím Ricky, že musí zvládnout rap, který v originálu zní od Adama Hickse, ale zvládala to vážně super, ani bych to do níc neřekla. Ostatní sloky už šli jako po másle. Doznívá poslední tón.
Podívaly jsme se na sebe.
,,Wow!" řekla Misy a usmála se. My ostatní s ní. Soutěž mohla začít.
S holkama jsme se rozloučily, potřebovali jsme se na ten zítřek pořádně vyspat...Došla jsem domů a padla do postele. Okamžitě jsem usnula.

Druhý den na soutěži

S holkama jsme stály v předsálí, nebo co to bylo, a čekali až zavolají naše jméno. Na každé z nás byla nervozita. Zajímavé bylo, že každý to projevoval jinak. Dee se třepala jako kdyby bylo dvacet pod nulou, Misy si kousala nehty, a já si udělala z kusu papíru vějíř a mávala si s ním před obličejem.
,,Mám žízeň" řekla Lili. To je u Lili normální, když se něčeho bojí, nebo je nervózní, nebo prostě cokoliv jiného, hrozně moc pije. Pak se nemá divit, že pořád po vystoupeních lítá na záchod...
,,Myslím, že někde za rohem je nějaký občerstvení" řekla jsem a Lili už mizela ve dveřích. Koukala jsem se kde je Ricky. Seděla na nějaké židli a koukala do papíru, asi si opakovala její text. Pak se zvedla, a šla ven. Vím přesně kam. Každý dělá něco, Ricky zase kouří. Nebojte, ne pravidelně, jenom když má z něčeho strach a nebo je naštvaná. S holkama jsme jí už hodně domlouvali aby přestala, a ona si pokaždé řekne, že toho nechá, ale nedodrží to. Dneska jsme jí to ale tolerovali, každá z nás měla strach.
Lili už se vracela s pitím.
,,Lili! Bacha!" zakřičela Dee, ale to už Liliin obsach kelímku skončil na saku nějakého kluka.
,,Ten vypadá jako Misy po ránu" vyprskla jsem. Měl hrozně kudrnaté vlasy, asi tak jako když ještě není Misy učesaná, a to jsem si myslela, že už člověka s kudrnatějšími vlasy neuvidím, asi jsem se spletla. Podívala jsem se co dělá Lili, smála se.
,,Do háje!" ten kudrnáč z toho asi moc radost neměl ,,To nemáš oči nebo co?!" vyjel na Lili. Ta se trošku zarazila ale jak znám Lili, tak ta na sebe jen tak řvát nenechá.
,,Já?! Já náhodou oči mám!" řekla s klidem a zamrkala ,,To ty jsi mi neměl lést do cesty" řekla klidně, otočila se a šla ke mě. Pozorovala jsem jeho reakce, prvně vykulil oči, a pak vypadal že pukne. Nakonec prudce vydechl, otočil se a zmizel někde v davu. S Lili jsme si plácly.
,,Tak to bylo hustý" řekla jsem a začala se smát
,,Na mě nikdo řvát nebude" řekla a usmála se. To už k nám přišli Dee a Misy, která měla svoje nový gelový nehty úplně zničený. V duchu jsem se tomu zasmála. Holky si s Lili taky plácli a smáli se těm kudrnáčovím reakcím.
,,Asi na to není od holek zviklej" řekla se smíchem Misy. To už se nám vracela i Ricky, na tváří měla úsměv. Koukla jsem na ni pohledem ,,Co se stalo?" Ona naznačila, že mi to pak řekne, protože zrovna ze sálu volali naše jméno.
,,Turn up, prosím na scénu" Naše chvíle přichází...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.